POKOJE I CENY

Pensjonat dysponuje 21 pokojami. Są to pokoje jedno, dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe. Część pokojów posiada łazienkę, część ma łazienkę na korytarzu ( jedna łazienka przypada na 2 pokoje ) Część pokojów ma również balkony.

Co oferujemy?

Pensjonat dysponuje 21 pokojami. Są to pokoje jedno, dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe. Część pokojów posiada łazienkę, część ma łazienkę na korytarzu (jedna łazienka przypada na 2 pokoje). Część pokojów ma również balkony. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15 i kończy o godz 12 dnia następnego.

Recepcja jest otwarta od godz 15 do 21. Prosimy o przyjazd w godzinach pracy recepcji. W innych godzinach przyjazd jest możliwy jedynie po indywidualnym ustaleniu. Dzieci do lat trzech bezpłatnie - jeśli śpią z rodzicami. W naszym pensjonacie nie akceptujemy zwierzą domowych.

Istnieje możliwość skorzystania z lodówki, czajnika, mikroweli i grila. Nie ma możliwości korzystania z kuchni. Posiadamy wewnętrzny parking dla samochodów osobowych. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Akceptujemy płatność kartą kredytową, na życzenie wystawiamy fakturę.

  • pokój jednoosobowy bez łazienki 60,-pln
  • pokój jednoosobowy z łazienką 80,-pln
  • pokój dwuosobowy bez łazienki110,-pln
  • pokój dwuosobowy z łazienką150,-pln
  • pokój czteroosobowy z łazienką260,-pln
  • Pokoje trzy, cztero i pięcioosobowe bez łazienki
    (przy wykorzystaniu np 3 łóżek w pokoju pięcioosobowym nie kwaterujemy innych osób) 50,-pln
    od osoby

Opcjonalnie można wykupić śniadanie w formie szwedzkiego bufetu w cenie 25 pln.
Uwaga, okresowo śniadanie jest doliczane do powyższych cen (obowiązuje w czasie tzw "długich weekendow")