O pensjonacie

Pensjonat oferujący noclegi we Wrocławiu „Wrocławskie Zacisze”, zlokalizowany jest we wschodniej części miasta z dala od miejskiego zgiełku i hałasu a jednocześnie tylko około 3 km od najbardziej znanych atrakcji (wrocławskie ZOO, Park Szczytnicki, Hala Stulecia, Hydropolis).  Posiadamy wewnętrzny parking dla samochodów osobowych i busów.

Baza noclegowa

  • pokoje 2-5 osobowe z łazienkami lub łazienkami na korytarzu
  • jadalnia z możliwością spożywania posiłku (do dyspozycji mikrowela, czajnik, lodówka, naczynia stołowe) uwaga – z jadalni można korzystać poza godzinami serwowania posiłków ( śniadań i obiadokolacji dla grup zorganizowanych, najczęściej w takim wypadku jadalnia jest niedostępna w godzinach 7.30-9.30 i 18-20 )
  • komunikacja – dojazd z dworca kolejowego i autobusowego do Placu Grunwaldzkiego i dalej autobusem miejskim linii 115 na ulicę Swojczycką. Pensjonat znajduje się ok 150 m od przystanku autobusowego.

Tereny zielone

Tereny zielone poprzecinane są wałami przeciwpowodziowymi, które zostały aktualnie zrewitalizowane i jednocześnie spełniają rolę doskonale przygotowanych ścieżek rowerowych, połączonych z gęstą siecią miejskich, wrocławskich ścieżek rowerowych.

Pensjonat dysponuje tarasem i małym patio, gdzie można wśród zieleni znaleźć miejsce na wypoczynek.

Około 100 m od nas ustawiona jest stacja miejskich rowerów, w której można wypożyczać je przez cały rok.

W odległości 100m znajduje się market spożywczy, w odległości 500m Lidl i Żabka.

W pobliżu znajdują się 3 place zabaw dla dzieci i mały zabytkowy kościółek.

Noclegi we Wrocławiu

Wpisując w wyszukiwarce „noclegi we Wrocławiu” i wybierając z całej oferty „Wrocławskie Zacisze”, macie Państwo pewność, że traficie do miejsca, do którego będziecie chcieli wracać ponownie lub polecić je rodzinie i znajomym.